Usługi

Produkcja metalowych stelaży krzeseł i stołów

Krzesła i stoły to jedne z pierwszych produktów firmy, projektowane i produkowane nieprzerwanie od 1988 roku. Obecnie w portfolio firmy znajdują się przede wszystkim modele mebli produkowane na wyłączność dla znanych marek zajmujących się wyposażeniem wnętrz.

Zobacz więcej

Produkcja elementów wyposażenia placów zabaw

Od 2007 roku Lac-met produkuje elementy wyposażenia placów zabaw dla jednego z czołowych dostawców tego typu urządzeń zabawowych w Polsce i na świecie, firmy Novum Sp. z o.o. Sp.k. Każdy z produkowanych elementów spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN 1176:2017.

Zobacz więcej

Produkcja urządzeń siłowni zewnętrznych

Produkcja własnych urządzeń siłowni zewnętrznych rozwinęła się ze wzrostem popularności tego typu sprzętu sportowego w Polsce i Europie, który przypadł na rok 2014. Od pierwszej sprzedanej sztuki, do końca roku 2019, Lac-met wyprodukował łącznie 5846 urządzeń fitness.

Zobacz więcej

Produkcja modułowych urządzeń dla klubów fitness

W ciągu ostatnich trzech lat Lac-met poszerzył portfolio klientów o partnerów z branży fitness. Prowadzone wspólnie z fachowcami prace konstrukcyjne pozwoliły na opracowanie nietypowych rozwiązań przeznaczonych do modnych klubów fitness i cross-fit, a także do konwencjonalnych siłowni dla kulturystów.

Zobacz więcej

Produkcja poręczy, balustrad i uchwytów sanitarnych

Różnego rodzaju gięte poręcze, nowoczesne balustrady, czy przydatne uchwyty sanitarne już od dawna należą do gamy produktów możliwych do wykonania w Lac-met. Dzięki dwóm giętarkom trzpieniowym do rur i profili, tworzenie skomplikowanych gięć nie stanowi dla firmy dużej przeszkody.

Zobacz więcej

Produkcja konstrukcji metalowych pod specjalne zamówienia

Zaplecze technologiczne i konstrukcyjne kadr Lac-met pozwala na tworzenie koncepcji, a także wizualizacji wszelkich projektów przedłożonych przez klienta. Każdy kontrahent mający pomysł na odpowiedni produkt, a także solidne zaplecze handlowe do jego sprzedaży, może oczekiwać tego rodzaju usług przed rozpoczęciem realizacji zleceń.

Zobacz więcej

Obróbka metali na życzenie kontrahenta

Cięcie, gięcie, spawanie, śrutowanie, metalizowanie i malowanie proszkowe to usługi oferowane nie tylko na lokalnym rynku. Lac-met obsługuje klientów z całego świata. Tworzy półprodukty i wykonuje usługi na powierzonym przez klienta materiale.

Zobacz więcej